neděle 1. července 2012

BA - 64 Mini Art 1/35 , Austria 1945

Modelů v galerii není nikdy dost ....Přidávám ještě nedávno dokončený model ,, Broněvika ,, .
Musím říci , že tento drobeček od Mini Artu se staví velice dobře, jen jsem doplnil podle fotek několik chybějících detailů v interiéru (schránky na zásobníky kulometu,nádrž,hadičky,periskopy průzorů a pár krabiček) a exterier jsem přikrášlil jen dorytím poklopu motoru,odfrézováním světla ,úpravou výfuku a novým madlem z drátku.

Nástřik Gunze Sangyo, propisoty Mig Productions, nářadí a detaily Vallejo  Model Color ,washe a weatheringy Mig Productions , 502 Abteilung , AK Interactive, ředítkoWhite Spirit

Doplňky : Plusmodel - kýbl , listí ,olejnička Kralupol , Dragon - samopal PPS-41, RB Model - řetěz

Model doporučuji všem milovníkům ruské techniky. Je to krásný drobeček, který oživí Vaši sbírku.Models in the gallery is never enough.... I adding recently completed model of ,,Bronevik,,.
The construction of this ,,minikin,,was very well. I just added in accordance with the photos some missing details in the interior ( the cartridge box for machine gun, fuel tank, hoses, periscopes visors and a few boxes) and the exterior was embellished only occasionally - I just engrave engine hatch, milling light,exhaust treatment  and a new handle from the wire .

The model is airbrushed with Gunze Sangyo colors, marking by Mig Productions propisots, tools and details painted with Vallejo Model Color, wash and weathering Mig Productions, 502 Abteilung , AK Interactive, oil thinner White Spirit

Accessories : Plusmodel - bucket, leaves, oil cake Kralupol, Dragon -  submachine gun PPS-41, 
RB Model - chain

The model I recommend to all lovers of Russian AFV, it's a nice ,,minikin,, which will revive your collection.


Žádné komentáře:

Okomentovat